lady with computer

Przejrzyste cyberbezpieczeństwo

Veronym to w pełni zarządzana chmurowa usługa cyberbezpieczeństwa dla małych i średnich firm; w przystępnym, miesięcznym abonamencie oferuje wiodące technologie, które skutecznie chronią przed najnowszymi cyber zagrożeniami.

blue wave

Dlaczego potrzebujesz ochrony?

Cyberbezpieczeństwo jest powiązane z zaufaniem klientów i reputacją firmy. Kiedy każdy atak może spowodować znaczne problemy finansowe i prawne, ochrona staje się niezbędna - zwłaszcza odkąd technologia znacząco zmieniła sposób, w jaki działają firmy. Laptopy, smartfony, tablety są ciągle online. Cyfrowa transformacja zwiększyła poziom zagrożenia cybernetycznego przed którym stoją firmy.

Siła w prewencji - jak to działa?

Ruch internetowy jest tunelowany przez chmurową usługę Veronym, w której poddawany jest inspekcji celem stwierdzenia czy nosi znamiona ataku hakerskiego. Inspekcja realizowana jest wieloma dopełniającymi się mechanizmami ochrony. Każdy z nich reaguje na inną kategorię zagrożeń i ma inny sposób ich wykrywania oraz blokowania. Są to m.in. metody sygnaturowe, badanie anomalii, metody behawioralne, analiza statyczna oparta o algorytmy uczenia maszynowego, kategoryzacja URL, czy wyszukiwanie słów kluczowych.

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?

"Usługowienie"

Opłacalna, oparta na chmurze usługa, która zapewnia proste w użyciu i elastyczne cyberbezpieczeństwo dla cyfrowego świata biznesu.

Demokratyzacja

Wykorzystujac połączenie innowacyjnie zintegrowanej platformy i usługi online, czynimy technologie cyberbezpieczeństwa od rynkowych liderów dostępnymi dla małych i średnich firm.

Globalna usługa

Oferujemy kompleksowy zakres usług dostępnych na całym świecie aby zabezpieczyć wszystkie aspekty cyfrowego świata biznesu, takie jak urządzenia końcowe, pracownicy mobilni, sieci czy usługi chmurowe.

Zaawansowane zarządzanie

Nasza platforma jest wysoce zautomatyzowana i wykorzystujemy w niej zaawansowane metody, takie jak sztuczna inteligencja, nauczanie maszynowe oraz analiza big data. Dzięki temu pomagamy naszym klientom szybko i skutecznie.

Co znajdziesz w naszej usłudze?

wave

Ochrona danych

W Veronym wiemy, że prywatność jest niezbędna dla zaufania naszych klientów. Powiadamiamy Cię kiedy zbieramy Twoje dane osobowe i zawsze stosujemy się do Twoich preferencji prywatności. Używamy takich mechanizmów, jak pseudonymizacja, by zapewnić pełną anonimowość danych w naszym systemie. Techniczne, organizacyjne i fizyczne środki bezpieczeństwa chronią wszystkie dane osobowe, które przetwarzamy.

Dowiedz się więcej o polityce prywatności
a person holding keys