lady with computer

Kompleksowa ochrona - jedno rozwiązanie

Veronym chroni wszystkie Twoje urządzenia, niezależnie gdzie jesteś. Wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania na świecie, by zapewniać natychmiastową ochronę przeciw atakom hakerskim.

blue wave
wave

Technologie godne zaufania

Veronym wykorzystuje szeroki zakres wiodących technologii na rynku w sposób zautomatyzowany i skoordynowany. Pozwala to uniknąć niepotrzebnego skomplikowania, typowego dla rozwiązań korzystających z wielu dostawców. Klienci łączą się z jedną światową platformą bezpieczeństwa IT o jednolitej polityce bezpieczeństwa uwzględniającej aplikacje. Wszystkie zasoby umieszczone w chmurze, na infrastrukturze klienta i urządzeniach mobilnych są chronione niezależnie od używanego sprzętu.

101K+

wszystkich rozpoznanych stron phishingowych

675K+

oryginalnych typów zagrożeń

65+

petabajtów danych

wave

Veronym - lokalizacja

locations map

Ludzie

Aby zapewnić płynną i skuteczną ochronę IT doświadczeni specjaliści są niezbędni - wdrażają i zarządzają technologiami, konfigurują je według wymagań producentów i najlepszych praktyk na rynku. Veronym zatrudnia najlepszych specjalistów i architektów, którzy pochodzą z różnych

środowisk i pracowali w różnorodnych dziedzinach bezpieczeństwa IT. Wykorzystując nasze szerokie doświadczenie, głębię wiedzy i ducha innowacji zapewniamy Twojej firmie bezpieczeństwo, dzięki któremu znikniesz z radaru hakerów.

Procesy

Wdrażanie technologii podlega procesom, które zapewniają skuteczność całego mechanizmu. Wykorzystywane przez nas standardy i polityki stworzone zostały na podstawie najlepszych praktyk w branży. Dodatkowo nieustannie je ulepszamy, by zapewnić Ci w pełni bezpieczne środowisko. Wiemy, że postawa prewencyjna każdej organizacji musi być regularnie poddawana ocenie i zapewniamy firmom najlepsze możliwości prewencyjne oraz plan ochrony IT w każdym momencie.

Nasi specjaliści są w pełni odpowiedzialni za tworzenie i wdrażanie tych procesów, abyś nie musiał zapewniać swoim pracownikom regularnych szkoleń - co często nadwyręża zasoby czasowe i pieniężne firm. Dzięki standaryzacji, wymierności, a także automatyzacji tworzymy stabilny i przejrzysty system, który zapewnia zgodność z RODO oraz opłacalność naszej ochrony dla Twojej firmy.

Technologie

Sprawdzone i skuteczne technologie w jednolitym rozwiązaniu - dla całkowitego bezpieczeństwa i łatwości użycia. Pełna ochrona urządzeń końcowych, IPS, kategoryzacja URL, zapora ogniowa nowej generacji, identyfikacja aplikacji i środowisko analizy zagrożeń to tylko kilka z dostarczanych przez nas środków bezpieczeństwa IT.

Wszystkie Twoje urządzenia i połączenie z Internetem są zabezpieczone wszędzie, gdzie jesteś, przez cały czas - ciągle monitorujemy sytuację bezpieczeństwa cybernetycznego i trendy, by zapewnić Ci wszystkie technologie potrzebne do ochrony Twojej firmy przed aktualnymi zagrożeniami - także tymi „dnia zerowego”.

Natychmiastowy dostęp

Gdy zasubskrybujesz naszą usługę, ściągnij i zainstaluj nasze oprogramowanie - i już, od teraz Twoje urządzenia są w pełni zabezpieczone. Trwa to chwilę i nigdy Cię nie spowolni - nasza ochrona zajmuje jedynie 0,2% mocy procesora oraz 40 MB pamięci. Z nami pracujesz tak szybko jak tylko chcesz, kiedy chcesz i gdzie chcesz - nasza ochrona obejmuje cały świat i jest dostępna cały czas. Już nie musisz się martwić pracując poza biurem - chronimy Cię w domu, na wyjeździe służbowym, a nawet wakacjach. Zostaw ciężki sprzęt - ciesz się wolnością i bezpieczeństwem z Veronym!

Skalowalność

W rzeczywistości ciągłych zmian statyczna ochrona dla z góry ustalonej liczby urządzeń nie wystarczy. Oferujemy ochronę IT, która rośnie z Tobą, dopasowuje się do Twoich potrzeb płynnie i automatycznie. To zapewnia Twojej firmie nie tylko wyjątkową skalowalność, ale też ciągłą spójność infrastruktury. Niezależnie czy chcesz dodać nowe urządzenia, czy je usunąć - z Veronym to nie problem.

Na przykład dziś chronimy dla Ciebie tylko dwóch użytkowników, w następnym miesiącu będziesz potrzebować ochrony dla 22 użytkowników, a potem znów tylko dwóch - z nami to możliwe! Zarówno małe, jak i duże firmy mogą liczyć na naszą skalowalność dostosowaną do swoich wymagań, by móc w pełni korzystać z modelu "płać w miarę wzrostu potrzeb" (pay as you grow).

Elastyczność

By sprostać wymaganiom dzisiejszego biznesu stworzyliśmy unikalne rozwiązanie - oparte na subskrypcji. Oferujemy różne plany dostosowane do różnych potrzeb. Jeśli chcesz zmienić swój plan, nie musisz czekać - szybko wdrożymy dodatkowe funkcje, których potrzebujesz. Z nami nie musisz się obawiać długotrwałych zobowiązań czy nieelastycznych kontraktów - możesz płacić miesięcznie, dostosowywać swoją ochronę, zmieniać plany, dodawać lub odejmować urządzenia i zrezygnować w każdym momencie. Z Veronym zyskujesz wolność wyboru i godne zaufania bezpieczeństwo cybernetyczne.

Jak korzystać z Veronym

By cieszyć się doskonałą ochroną i wszystkimi korzyściami, wystarczy zainstalować Veronym Security Suite na urządzeniach, które chcesz zabezpieczyć - komputerach, tabletach czy smartfonach. Usiądź wygodnie, a nasze rozwiązanie w tym czasie zabezpieczy Twoje połączenie z Internetem. Wszystkie zdefiniowane polityki bezpieczeństwa zostaną natychmiast i jednolicie wdrożone w całej organizacji. Z ochroną Veronym Twoja firma zawsze będzie bezpieczna.

wave
office
worker
wave

Ochrona danych

W Veronym wiemy, że prywatność jest niezbędna dla zaufania naszych klientów. Powiadamiamy Cię kiedy zbieramy Twoje dane osobowe i zawsze stosujemy się do Twoich preferencji prywatności. Używamy takich mechanizmów, jak pseudonymizacja, by zapewnić pełną anonimowość danych w naszym systemie. Techniczne, organizacyjne i fizyczne środki bezpieczeństwa chronią wszystkie dane osobowe, które przetwarzamy.

Dowiedz się więcej o polityce prywatności
a person holding keys
wave

Skorzystaj z naszych technologii

Korporacyjne rozwiązania cyberbezpieczeństwa dla każdej firmy.
Natychmiastowe. Kompletne. Opłacalne. Przekonaj się.