lady with computer

Profesjonaliści w służbie bezpieczeństwa IT

Jesteśmy Veronym, oddany i różnorodny międzynarodowy zespół. Wierzymy, że nasze nowatorskie podejście do cyfrowego bezpieczeństwa w biznesie zmieni świat na lepsze.

blue wave

Innowacje

Nasza innowacyjność to coś więcej niż wybór i integracja najlepszych rozwiązań cyberbezpieczeństwa. Czynimy najnowocześniejszą ochronę łatwą, intuicyjną i dostępną dla wszystkich. Demokratyzujemy cyberbezpieczeństwo.

wave
couple
wave

Wykorzystujemy naszą pasję i kreatywność, by zapewnić najlepszą chmurową ochronę dla firm na całym świecie. Razem czynimy świat bezpieczniejszym.

Poznaj Veronym

Jesteśmy architektami, wizjonerami i kreatywną siłą, która ciężko pracuje, by dostarczyć Ci rozwiązania chmurowego cyberbezpieczeństwa. Jesteśmy dumni z naszego dzieła i chcemy Ci pokazać, jak pomożemy Twojej firmie.

people
wave

Pomagamy

Kupując i wspierając Veronym pomagasz nam zapewnić najwyższej jakości rozwiązania bezpieczeństwa cybernetycznego dla osób najbardziej narażonych. Jeśli jesteś organizacją pozarządową lub fundacją, której misja wymaga połączenia z siecią, oferujemy Veronym za darmo lub z rabatem. Zobowiązujemy się pomagać tym, którzy pomagają innym.

Jesteśmy specjalistami cyberbezpieczeństwa

Członkowie naszego zespołu pochodzą z różnorodnych środowisk i pracowali w różnych branżach. Ich oddanie, umiejętności oraz pasja zjednoczyły ich by stworzyć Veronym - rozwiązanie cyberbezpieczeństwa tak błyskotliwe, inteligentne i oddane użytkownikom jak oni sami.

wave
group
wave

Dołącz do społeczności Veronym

Ciągle szukamy nowych, wyjątkowych talentów do naszego zespołu. Gotowy do pracy z pełnymi pasji twórcami z całego świata? Chcesz tworzyć razem z nami chmurowe cyberbezpieczeństwo?

group
Podany adres email jest nieprawidłowy.

Dziękujemy za podanie adresu email. Jesteśmy w kontakcie!