lady with computer

Czynimy świat bezpieczniejszym

Veronym - w pełni zarządzana usługa cyberbezpieczeństwa

blue wave

poprzez

serwicyzację

demokratyzujemy

cyberbezpieczeństwo

Poprzez serwicyzację rozumiemy oferowanie kompleksowych technologii i procesów, które są wykorzystywane przez największe firmy do ochrony przed cyber zagrożeniami, w modelu miesięcznej subskrypcji.

W tym kontekście, demokratyzacja oznacza, że ochrona, która dotychczas była dostępna tylko dla największych firm (dzięki ich specjalistom, drogim technologiom i znacznym budżetom) jest osiągalna dla wszystkich w przystępnej cenie.

Nasza usługa pozwala Ci spać spokojnie, bez nadmiernych kosztów. Możesz w pełni poświęcić się swojej firmie, gdy my czuwamy nad Twoim cyberbezpieczeństwem.

W chmurowej usłudze Veronym zintegrowaliśmy światowej klasy technologie, skutecznie wykorzystywane w dużych firmach. Do ochrony sieci wybraliśmy Palo Alto Networks, a urządzeń - Crowdstrike.

Veronym jest nawet 6-8 razy bardziej opłacalne niż porównywalne rozwiązania in-house. Dzięki modelowi miesięcznej subskrypcji nasza usługa jest elastyczna, a koszty łatwe do zaplanowania. Nie ma kosztów początkowych ani długotrwałych zobowiązań.

Nasi partnerzy technologiczni

Współpracujemy wyłącznie z liderami pośród dostawców. Regularnie szukamy najnowszych rozwiązań, aby zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość ochrony, także w przyszłości.

Dowiedz się więcej >

Poznaj Veronym

Jesteśmy architektami, wizjonerami i kreatywną siłą, która ciężko pracuje, by dostarczyć Ci rozwiązania chmurowego cyberbezpieczeństwa. Jesteśmy dumni z naszej usługi i chcemy Ci pokazać, jak pomożemy Twojej firmie.

wave
author of testimonial
wave

Chronimy i wspieramy

Naszą wizją jest uczynić świat bezpieczniejszym miejscem. Chcemy też pomagać ludziom zmieniać swoje życie na lepsze. Dlatego wspieramy potrzebujących poprzez organizację charytatywną Kiva. Zmieniajmy świat na lepsze. Razem.