lady with computer

Profesjonaliści w służbie cyberbezpieczeństwa

Jesteśmy Veronym, oddany i różnorodny międzynarodowy zespół. Wierzymy, że nasze nowatorskie podejście do bezpieczeństwa cybernetycznego w biznesie zmieni świat na lepsze.

blue wave

Nasza misja

Naszą misją jest chronić ludzi poprzez zapobieganie cyber zagrożeniom, używając w tym celu najbardziej innowacyjnych i skutecznych rozwiązań bezpieczeństwa oraz dzieląc się wiedzą, informacjami i doświadczeniem.

wave
couple
wave

Naszą wizją jest uczynić świat bezpieczniejszym miejscem.

Poznaj Veronym

Jesteśmy architektami, wizjonerami i kreatywną siłą, która ciężko pracuje, by dostarczyć Ci rozwiązania chmurowego cyberbezpieczeństwa. Jesteśmy dumni z naszej usługi i chcemy Ci pokazać, jak pomożemy Twojej firmie.

wave
author of testimonial
wave

Chronimy i wspieramy

Naszą wizją jest uczynić świat bezpieczniejszym miejscem. Chcemy też pomagać ludziom zmieniać swoje życie na lepsze. Dlatego wspieramy potrzebujących poprzez organizację charytatywną Kiva. Zmieniajmy świat na lepsze. Razem.

Jesteśmy specjalistami cyberbezpieczeństwa

Członkowie naszego zespołu pochodzą z różnorodnych środowisk i pracowali w różnych branżach. Ich oddanie, umiejętności oraz pasja zjednoczyły ich by stworzyć Veronym - rozwiązanie cyberbezpieczeństwa tak błyskotliwe, inteligentne i oddane użytkownikom jak oni sami.

wave
group
wave

Dołącz do zespołu Veronym

Ciągle szukamy nowych, wyjątkowych talentów do naszego zespołu. Gotowy do pracy z pełnymi pasji twórcami z całego świata? Chcesz tworzyć razem z nami chmurowe cyberbezpieczeństwo?