lady with computer

Cyberbezpieczeństwo w zawodzie prawnika

Jesteś osobą zaufania publicznego, więc zapewnij skuteczną ochronę akt spraw i danych Twoich klientów. Nie ryzykuj utraty reputacji firmy. Postaw na kompleksowe bezpieczeństwo bez ponoszenia nadmiernych wydatków.

blue wave

Chcesz wiedzieć więcej o cyberbezpieczeństwie dla firm?

Obejrzyj nasze szkolenie z cyklu Veronym Mentors, podczas którego pokazujemy charakter zagrożeń, omawiamy przykładowe incydenty oraz ich konsekwencje. Odpowiadamy także na pytanie jakie działania podjąć, aby osiągnąć optymalny poziom bezpieczeństwa informatycznego bez konieczności ponoszenia nadmiernych wydatków na ten cel.

Brzmi interesująco? Obejrzyj szkolenie!

Zobacz jak możemy Ci pomóc

Podejmij wyzwanie i zadbaj o bezpieczeństwo informacji!

Nie ryzykuj ufając, że zwykły antywirus zupełnie wystarczy. Nie trać czasu na poszukiwanie rozwiązań. Nie martw się o miejsce na sprzęt ani konieczność zatrudnienia specjalisty od bezpieczeństwa. Uprzedź działania hakera i postaw na nowoczesną i wielowarstwową ochronę. Tak prosta decyzja a korzyści nie do przecenienia.

Twój przeciwnik - haker „król bezprawia”

Sprawy sądowe, wnioski, umowy, rozporządzenia, kodeksy to Twoja codzienność. Jesteś specjalistą. Prawo nie ma dla Ciebie tajemnic. Prawo jest po Twojej stronie. Ale po drugiej stronie ekranu czyha inny specjalista - haker "król bezprawia".
Czy masz się czego obawiać?

wave
notebook

Każdy używany program, poczta czy przeglądanie zasobów Internetu mogą być bramą przez którą haker wtargnie na Twój komputer. Na wyciągnięcie ręki będzie miał wrażliwe dane klientów, spraw, czy płatności. Nie tylko się nimi posłuży, ale też zaszyfruje i odetnie dostęp do wszystkiego, na czym codziennie pracujesz. Nawet jeśli spełnisz żądania hakera i zapłacisz za odszyfrowanie nigdy nie masz pewności, że odzyskasz swoje dane.

To może pozwać hakera? Albo chociaż zadzwonić na policję?Można, ale sądy i policja są w takich przypadkach bezsilne lub działają bardzo powoli. Jeżeli już uda się odnaleźć sprawcę to i tak doprowadzenie go przed oblicze sprawiedliwości może trwać bardzo długo - w międzyczasie zachęcony sukcesami i bezkarnością haker będzie przeprowadzał kolejne ataki.
Więc po co ryzykować? Lepiej zadbać o bezpieczeństwo IT.

wave
lady with computer

Twoja linia obrony - przyjazna usługa Veronym

Bezpieczeństwo danych

Twoi klienci codziennie powierzają Ci swoje najważniejsze dane. Z nami możesz mieć pewność, że będą one w pełni zabezpieczone, a zaufanie wobec Twojej organizacji wzrośnie. Koniec z ryzykiem kradzieży, wycieku, czy zaszyfrowania.

Zabezpieczenie komunikacji

W codziennej pracy komunikujesz się z wieloma instytucjami, firmami i klientami. Z nami masz pewność, że ta współpraca nigdy nie narazi Cię na atak hakerski. Z nami jesteś zawsze bezpieczny.

Wsparcie wymagań RODO

Jako przedstawiciel prawa, tym bardziej musisz przestrzegać zaleceń RODO. Razem z Veronym możesz to zrobić z należytą starannością - zapewnić doskonałą ochronę danych, a w razie jakiegokolwiek problemu, szybko odnaleźć jego źródło.

Natychmiastowa ochrona

Zazwyczaj wprowadzenie tak pełnej ochrony jak nasza wymaga zakupu sprzętu i zatrudnienia oraz przeszkolenia specjalistów. My robimy to za Ciebie - wystarczy, że zasubskrybujesz ochronę swoich urządzeniach… i gotowe!

Dobra cena

Wiemy, że ochrona musi być nie tylko zaawansowana, ale też opłacalna. Dlatego nasza usługa dostępna jest w formie subskrypcji odnawialnej co miesiąc lub co roku.

Łatwa obsługa

Kompletna ochrona może być przyjazna dla użytkownika. Wystarczy zainstalować nasze dwie aplikacje dostępne na samoobsługowym portalu dla klientów, a my zajmiemy się resztą.

wave

Dlaczego warto nas wybrać?

Na bezpieczeństwo informatyczne firm składają się trzy komponenty: technologia, procesy i ludzie. Aby je zapewnić, firma musi dokonać wyboru spośród 14000+ producentów branży bezpieczeństwa informatycznego. Potrzebni są także wyspecjalizowani pracownicy, którzy wdrożą i będą zarządzać wybranymi technologiami, konfigurując je zgodnie z wymaganiami producentów i najlepszymi procesami na rynku.

Wybierając usługę Veronym, masz pewność, że na straży bezpieczeństwa Twojej kancelarii stoją eksperci, najbardziej zaawansowane technologie oraz sprawdzone procesy.

Sprawdź naswave

Ubiegnij hakera

Wybierz sprawdzone rozwiązanie.
Pracuj spokojnie i odpowiedzialnie.