lady with computer

Cyberbezpieczeństwo jako usługa - Veronym

Zmiana konsumpcji cyberbezpieczeństwa - od wielkich inwestycji w infrastrukturę do modelu pay-as-you-go - staje się faktem. Unikalna usługa chmurowego cyberbezpieczeństwa jest już dostępna dla Twojej firmy.

blue wave

Nowy model konsumpcji od Veronym

Aby wyjść naprzeciw potrzebom dynamicznego, nowoczesnego biznesu, Veronym opracowało model subskrypcji usługi cyberbezpieczeństwa oparty między innymi na technologii Palo Alto Networks. Zapewnia on znaczne oszczędności firmom na całym świecie. Oprócz ochrony styku z Internetem, urządzeń końcowych, serwerów, czy środowisk zdalnych poprzez Bezpieczną Chmurę Veronym, gwarantujemy też wsparcie naszego Security Operations Center i pełną widoczność dzięki dostępowi do dedykowanych raportów stanu bezpieczeństwa Twojej firmy.

wave
author of testimonial
wave

Nowy model - duża opłacalność dla firm
Korzystanie z cyberbezpieczeństwa w formie usługi zapewnia ogromne oszczędności - średnio 60%, ale mogą one obejmować nawet ponad 80% obecnych kosztów.

Sprawdź przykładową kalkulację i napisz do nas na sales@veronym.com, aby dowiedzieć się ile Twoja firma zaoszczędzi z Veronym!

wave

Veronym Security Suite - paleta korzyści

wave

Opłacalność

Płać tylko za ochronę, której potrzebujesz, kiedy jej potrzebujesz. W modelu subskrypcji „pay-as-you-go” od Veronym zyskujesz znaczne oszczędności - od 60% do nawet 80%! Gotowa do natychmiastowego wykorzystania usługa cyberbezpieczeństwa pozwala ograniczyć wydatki inwestycyjne. Czemu nie wykorzystać zaoszczędzonych z Veronym pieniędzy i czasu w innych obszarach i zapewnić firmie przewagę?

wave

Skalowalność

W rzeczywistości ciągłych zmian statyczna ochrona dla z góry ustalonej liczby urządzeń nie wystarczy. W Veronym z łatwością dodajemy każde nowe urządzenie i zabezpieczamy je od razu. Ochrona powinna też łatwo się dostosowywać - dlatego w każdym momencie usługa Veronym dynamicznie skaluje się w zależności od potrzeb Twojej firmy i umożliwia rozszerzenie ochrony zasobów wraz z rozwojem Twojej działalności lokalnie i na świecie.

wave

Natychmiastowy dostęp

Na cyberbezpieczeństwo Veronym nie trzeba czekać. Wystarczy zarejestrować się, a następnie pobrać i zainstalować Veronym Security Suite na urządzenia końcowe - pełna ochrona rozpoczyna się w przeciągu kilku minut, nie godzin lub dni, jak w przypadku tradycyjnego modelu zakupu i implementacji.

wave
author of testimonial
wave

Raport bezpieczeństwa i rekomendacje
Raporty Veronym zawierają szczegółowe informacje o stanie bezpieczeństwa w firmie. Są one niezwykle przydatne w zarządzaniu bezpieczeństwem i ryzykiem biznesowym.

Poznaj naszą usługę podczas okresu próbnego!

1) zarejestruj się

2) pobierz i zainstaluj Veronym Security Suite

Pytania? Skorzystaj z naszego czatu poniżej, chętnie pomożemy!