Nadchodzące wydarzenia

Veronym Mentors

Cykl wydarzeń dla przedstawicieli różnych zawodów i branż, którzy są zainteresowani tematyką bezpieczeństwa informatycznego dla biznesu. Podczas warsztatów dzielimy się wiedzą jak skutecznie i bez konieczności wielkich inwestycji zapewnić swojej firmie skuteczną ochronę przed zagrożeniami w sieci. Przy okazji obalamy wiele mitów związanych z rozwiązaniami chmurowymi oraz klasycznymi antywirusami, popierając je rzeczywistymi przykładami osadzonymi w polskich realiach.

Trzecia edycja Veronym Mentors odbędzie się 26. lutego w formie spotkania online.

Obawiasz się, że jesteś na celowniku cyberprzestępców?

Weź udział w Veronym Mentors i poznaj sposoby skutecznej i opłacalnej ochrony dla firm.

Program Partnerski Veronym

Program Partnerski Veronym został zaprojektowany by zapewnić naszym Partnerom możliwość rozwoju i zwiększenia dochodów w nowej erze chmurowego cyberbezpieczeństwa. Według danych IDC do 2020 r., ponad 75% małych i średnich firm będzie kupować usługi bezpieczeństwa informatycznego od dostawców rozwiązań chmurowych. By wyjść naprzeciw potrzebom tego szybko rozwijającego się rynku Veronym wprowadza Program Partnerski dla odsprzedawców usługi.

Weź udział w spotkaniu i poznaj zaawansowaną ochronę IT dla firm!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w programie zapraszamy do rejestracji online. Spotkania odbywają się w naszym biurze w Warszawie w godz.: 11:00 - 12:30.

Nowe terminy wkrótce