Zaufanie

Każde wyróżnienie, które otrzymaliśmy od niezależnych przedstawicieli branży, to kamień milowy na drodze do bezpiecznego świata i spełnienia naszej misji demokratyzacji cyberbezpieczeństwa. Jako młoda firma jesteśmy zaszczyceni zaufaniem pokładanym w naszej usłudze.

wave
2019

Allianz für Cyber-Sicherheit

Jesteśmy członkiem Allianz für Cyber-Sicherheit (Sojuszu na rzecz Bezpieczeństwa Cybernetycznego), założonego przez niemiecki Federalny Urząd Bezpieczeństwa Informacji. To inicjatywa, która wzmacnia know-how niemieckich firm w zakresie ochrony przed atakami cybernetycznymi. Obecnie członkami inicjatywy są 3792 firmy i instytucje, a każdego dnia przyłącza się do niej cnowi uczestnicy.

2019

IT Security made in Germany

ImgImg

TeleTrusT jest największą organizacją zrzeszającą ekspertów bezpieczeństwa IT w Europie. Jej głównym celem jest zwiększanie świadomości, jak również promowanie profesjonalizmu i najlepszych praktyk w cyberbezpieczeństwie. TeleTrusT docenił wartość naszej usługi poprzez swój znak zaufania „IT Security made in Germany”.

2019

Association of the Internet IndustryVeronym jest członkiem eco - Association of the Internet Industry, które od 1995 r. odgrywa zasadniczą rolę w rozwoju Internetu w Niemczech, wspierając nowe technologie, infrastrukturę i rynki oraz tworząc warunki ramowe. Kształtując Internet.

2019

Głos start-upów w Niemczech

Veronym należy do German Startups Association, które łączy założycieli, startupy i inwestorów aby utworzyć szeroką sieć kontaktów. Wierzymy, że przynależność do tej społeczności pozwoli nam rozwijać naszą wizję bezpiecznego świata.

2019

Niemieckie uznanie

ImgImg

ImgZostaliśmy zakwalifikowani do inicjatywy niemieckiego Federalnego Urzędu ds. Gospodarki i Kontroli Eksportu „INVEST - Venture Capital Grant”, która jest kierowana przede wszystkim do młodych i innowacyjnych firm.

2019

Best in Cloud

ImgImg

W konkursie „Best In Cloud 2019” organizowanym przez COMPUTERWORLD otrzymaliśmy aż dwa wyróżnienia: Bezpieczna chmura...

2019

Best in Cloud

ImgImg

...oraz Najlepszy start-up technologii cloud. Obie należą do kategorii „Najlepsze produkty i dostawcy rozwiązań chmurowych”. Była to już siódma edycja konkursu promującego najskuteczniejsze sposoby wykorzystania technologii chmurowej.

wave
wave
wave

Dostawcy technologii

Wspierają nas liderzy w zakresie cyberbezpieczeństwa i rozwiązań chmurowych.

Cyberbezpieczeństwo

ImgImg

Palo Alto Networks to zaufany dostawca rozwiązań cyberbezpieczeństwa dla klientów korporacyjnych, wyróżniany corocznie w Magicznym Kwadracie Gartnera. Veronym jest dumnym partnerem Palo Alto Networks.

Cloud Computing

Img

Img Img

Amazon Web Services oferuje największe zasoby chmurowe na świecie. Veronym jest dumnym partnerem AWS w Europie.

Wizualizacja danychTableau Software oferuje wiodące, interaktywne oprogramowanie do wizualizacji danych, od siedmiu lat regularnie wyróżniane w Magicznym Kwadracie Gartnera. Misją Tableau jest wspieranie ludzi w rozumieniu danych.

Cyberbezpieczeństwo

CrowdStrike oferuje jedne z najlepszych na rynku usługi w zakresie ochrony urządzeń końcowych, analizy zagrożeń oraz reagowania na ataki cybernetyczne. Veronym jest dumnym partnerem CrowdStrike.

wave
wave

Cyberbezpieczeństwo godne zaufania

Wypróbuj naszą usługę na dwóch wybranych urządzeniach przez 14 dni za darmo!