Zaufanie

Każde wyróżnienie, które otrzymaliśmy od niezależnych przedstawicieli branży, to kamień milowy na drodze do bezpiecznego świata i spełnienia naszej misji demokratyzacji cyberbezpieczeństwa. Jako młoda firma jesteśmy zaszczyceni zaufaniem pokładanym w naszej usłudze.

wave
2019

Best in Cloud

ImgImgImg

W konkursie „Best In Cloud 2019” organizowanym przez Computerworld Polska otrzymaliśmy aż dwa wyróżnienia: Bezpieczna chmura...

2019

Best in Cloud

ImgImgImg

...oraz Najlepszy start-up technologii cloud. Obie należą do kategorii „Najlepsze produkty i dostawcy rozwiązań chmurowych”. Była to już siódma edycja konkursu promującego najskuteczniejsze sposoby wykorzystania technologii chmurowej.

2019

IT Security made in Germany

ImgImgImg

TeleTrusT jest największą organizacją zrzeszającą ekspertów bezpieczeństwa IT w Europie. Jej głównym celem jest zwiększanie świadomości, jak również promowanie profesjonalizmu i najlepszych praktyk w cyberbezpieczeństwie. TeleTrusT docenił wartość naszej usługi poprzez swój znak zaufania „IT Security made in Germany”.

2019

Niemieckie uznanie

ImgImg

ImgZostaliśmy zakwalifikowani do inicjatywy niemieckiego Federalnego Urzędu ds. Gospodarki i Kontroli Eksportu „INVEST - Venture Capital Grant”, która jest kierowana przede wszystkim do młodych i innowacyjnych firm.

2019

Głos start-upów w NiemczechImgVeronym należy do German Startups Association, które łączy założycieli, startupy i inwestorów aby utworzyć szeroką sieć kontaktów. Wierzymy, że przynależność do tej społeczności pozwoli nam rozwijać naszą wizję bezpiecznego świata.

2019

Polskie Mosty Technologiczne

ImgImgImg

Nasza usługa chmurowego bezpieczeństwa została doceniona przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu, która wprowadza projekty wspierające eksport, takie jak Polskie Mosty Technologiczne - poświęcone rozwojowi innowacyjnych firm sektora MŚP. Doradztwo i grant pomogą nam rozwinąć nasze innowacyjne rozwiązanie i wprowadzić je na dedykowane rynki.

wave
wave
wave

Dostawcy technologii

Wspierają nas liderzy w zakresie cyberbezpieczeństwa i rozwiązań chmurowych.

Cyberbezpieczeństwo

ImgImgImg

Palo Alto Networks to zaufany dostawca rozwiązań cyberbezpieczeństwa dla klientów korporacyjnych, wyróżniany corocznie w Magicznym Kwadracie Gartnera. Veronym jest dumnym partnerem Palo Alto Networks.

Cloud Computing

Img

Img Img

Amazon Web Services oferuje największe zasoby chmurowe na świecie. Veronym jest dumnym partnerem AWS w Europie.

wave
wave

Cyberbezpieczeństwo godne zaufania

Wypróbuj naszą usługę na dwóch wybranych urządzeniach przez 14 dni za darmo!